Kategoriler
Genel Kariyer-İş Hayatı

Tez Hazırlama | Ödev Yazımı Yapılır

Üniversite öğrencilerine; ister sözel, ister sayısal bölümlerde alanlarında siz nerede olursanız olun tez yazılır ve ödevleriniz yapılır. İstekleriniz eksiksiz ve zamanında yazılarak size ulaştırılır.

Tez yazılırken her aşamada özgün ve nitelikli yazım teknikleri kullanılmaktadır. Tez yazılırken ilk aşama olan kaynak taraması çok önemlidir. Araştırma yapılırken, çeşitlik kaynaklardan derlenen bilgiler özenle seçilir ve tez yazılır. Burada amaç bilginin farklı bakış açılarından yansıtılarak tezinizin içeriğinin zenginleştirilmesidir. Tez yazılırken önemle üzerinde durulması gereken bir diğer amaç ise tez yazımının ve tezin kontrol aşamasıdır. Tezin her bölümünün yazımı bittikten sonra tekrar kontrol edildikten sonra size sunulur.

Nitelikli, özgün bir tez hazırlamak zor iştir. Tez hazırlama her seviyede tez, sunum, makale, ödev, araştırma raporu gibi çalışmalarınızda öğrencilere hizmet vermektedir.

Gerek araştırma aşamasında, gerek yazım aşamasında, gerekse dizgi aşamasında kaliteden ödün vermeden akademik olarak hazırlanan çalışmalarınız zamanında size teslim edilmektedir.

Hazırlanmasında titizlik gösterilen bu çalışmalar akademik standartlarda ve üniversitelerce öngörülen gereksinmeleri karşılamaktadır.

Verdiğimiz hizmetin kalitesinden şüphemiz bulunmamakta ve müşterilerimizin referanslarıyla çok daha fazla kişiye hizmet edebileceğimize inancımız tamdır.

Ödev Yazımı

Her öğrenci için zor fakat kaçınılmaz bir süreç olan ödev hazırlamak artık çok daha kolay. Deneyimlerimiz sayesinde çok kısa süre içerisinde başarıyla hazırlanan ödevlerle rahat bir nefes alabilirsiniz. Uzmanlık seviyesi ne olursa olsun gecikme yaşanmaksızın teslim edilen ödevler tüm taleplerinizi karşılayacak niteliktedir.

Tez Hazırlama

Tezlerle ilgili sürecin en başında konuyla ilgili makale, kitap, kütüphane, internet bazlı yoğun bir literatür taraması yapılmaktadır. Bu ön araştırma olarak da adlandırılabilecek süreç sırasında toplanan verilerle bir içerik hazırlanmakta ve bu müşterimizin onayına sunulmaktadır. Gelen onayla birlikte  çalışmanın yazım aşaması başlatılmaktadır. Bu aşamada da sizinle karşılıklı iletişim halinde olmakta ve yeni istek, önerilerinizi her zaman dikkate almaktayız.

Yazım aşamasında yapılan alıntılarda titiz davranıp ve yazımın kendisinde özgün davranan araştırmacılarımız tarafından çalışmalarınız bitirilip, kadromuzdaki diğer araştırmalar tarafından incelenerek tarafınıza gönderilir. Özet, Abstract, Kaynaklar kısmını da içeren çalışmalarınız istenen formatlarda size ulaştırılmaktadır.

iletişim: selimkaratas@msn.com
facebook: facebook.com/sekaist 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir